خدمات

آیا به کمک فوری نیاز دارید؟


اگر اخیراً دچار مشکل حاد روانی شدین و یا اینکه در مورد سلامت روان کسی که می شناسیدش نگران هستین، ما کمکتون میکنیم. شما تنها نیستین صحبت کردن با فرد قابل اعتماد و در میان گذاشتن مشکل اولین قدم در زمینۀ درمان است. .

همایشهای فصلی

هدف ما از برگزاری همایشهای فصلی راحت صحبت کردن در مورد مسائل سلامت روان و سهیم شدن راهکارهای ساده و ارزان برای برطرف کردن آنهاست.


ارتقاء سلامت روان

تلاش کنیم بین سلامت جسمی و روانیمون تساوی برقرار کنیمو همونقدر که برای سلامت جسممون ارزش قائلیم برای روانمون هم ارزش قائل باشیم.


افزایش سطح آگاهی

آگاهی خودمون و دیگران رو دربارۀ سلامت روان و مسائل مربوط به آن بالا ببریم، یه پیشرفت کوچیک در روز به نتایج باورنکردنی منجر میشه.


حذف برچسب و استیگما

برچسب بیماریهای روانی باعث میشه بیمارها و خانوادشون برای مشکلی که تا اندازه ای از کنترلشون خارجه خجالت بکشن و از دیگران کمک نخوان.

دوره ها و مشاوره رایگان


اسپانسرهای جنبش سلامت روان هر کدام از تعدادی دوره و جلسات مشاوره برای همراهان مهریار کلاب حمایت میکنند

در دورهایی که با مدیریت مهریار کلاب برگزار میشود، آموزش تکنیکهایی برای افزایش تاب آوری افراد در مقابل مشکلات روزمره می باشد و جلسات مشاوره توسط افرادی که عضو سازمان نظام روانشناسی هستند به صورت تلفنی و حضوری صورت می گیرد. دوره ها و جلسات مشاوره رایگان در قسمت رویدادها اطلاع رسانی می شود.

چکاپ سلامت روان آنلاین


اضطراب و استرس احساسی طبیعی در انسان است، اما از هر 10 نفر یک نفر را از روال عادی زندگی باز می دارد و کنترل همه چیز را بدست می گیرد. این پلتفورم دارای 10 آزمون پیش فرض می باشد که افراد به صورت ناشناس میتوانند در یک یا چند آزمون روانشناسی شرکت کنند و نتیجه چکاپ خود را دریافت نمایند. در مواردی که نشانه های هشدار دهنده در نتیجه چکاپ افراد مشاهده شود توصیه ها و راهکارهایی برای بهبود آن به همراه نتیجه چکاپ ارائه میگردد و همچنین نتیجه قابلیت پرینت دارد.

این طرح به منظور در دسترس نمودن خدمات سلامت روان با هزینه یک دهم قیمتی که در کلینیکهای روانسجی برای آزمونهای مذکور هزینه دریافت می شود، به افراد ارائه می گردد. هدف ما داشتن سهمی کوچک در ایجاد جنبش سلامت روان و ارائه راهکارهای آزموده شده به منظور دستیابی به شادابی، آرامش و تمرکز در زندگی فردی و حرفه ای افراد است.